Granity Marmury Warszawa

Blaty granitowe

Bardzo dobre właściwości tego surowca powodują, że blaty z granitu są chętnie wybierane do kuchni. Charakteryzują się one bowiem wysoką odpornością na ścieranie, a także na różne substancje chemiczne, zawarte zarówno w żywności, jak i w środkach czystości. Decydują się na nie wszyscy ci, którzy chcą zastosować blaty granitowe jako rozwiązanie trwalsze niż blaty drewniane lub zrobione z materiałów imitujących drewno. Warto w tym miejscu dodać, że blaty granitowe możemy przystosować w stu procentach do mebli oraz armatury i ceramiki, które są przewidziane w projekcie lub już znajdują się w pomieszczeniu. Dotyczy to zarówno otworów na baterie, jak i szczelnego dopasowania np. do rantów zlewozmywaka, tak by uniknąć jakichkolwiek kłopotliwych miejsc, w których mogłaby się gromadzić wilgoć.

Dlaczego blaty z granitu są tak wygodne?

  • Można je łatwo utrzymać w czystości. Użycie detergentów i zmywaków nie zaszkodzi blatom z granitu.
  • Można na blaty odkładać gorące naczynia. Garnek ściągnięty prosto z palnika nie uszkodzi granitowego blatu.
  • Można je dopasować do pomieszczeń utrzymanych zarówno w jasnej, jak i ciemnej tonacji kolorystycznej.
  • Można z nich korzystać bez obaw o zdrowie, bowiem nie emitują żadnych szkodliwych substancji chemicznych.
  • Można na ich powierzchni wyżłobić specjalne rowki, którymi odcieknie woda z naczyń.

Blaty granitowe Warszawa

Zgromadzone przez lata doświadczenie i umiejętności naszych pracowników z W Gromek i Synowie Warszawa pozwalają na dopasowanie blatów idealnie do wymiarów pomieszczenia i oczekiwań Klientów przy zachowaniu troski o każdy szczegół, taki np. jak obróbka krawędzi. Decydując się granitowe blaty zyskują Państwo gwarancję, że posłużą one przez lata bez widocznych śladów użytkowania. Wspaniale wpiszą się w wystrój kuchni, łazienki i nie tylko. Świetnie prezentują się również na tzw. wyspach kuchennych, a niekiedy z tego tworzywa zamawiane są całe stoły.

Warto dobrze zastanowić się nad wyborem koloru takiego blatu z granitu, ponieważ najprawdopodobniej przetrwa on dłużej niż kolejne egzemplarze mebli kuchennych. Choć nie wiemy dziś, jakie preferencje będziemy mieli np. za 10 lat, to warto zdecydować się na takie blaty, które będą dobrze komponować się nie tylko z posiadanymi obecnie frontami meblowymi, ale również z jakimś innym kolorem, na który być może zdecydujemy się w przyszłości. Nie jest problemem również nadanie blatowi granitowemu białej barwy, która jest bardzo uniwersalna dla kuchni, a w przypadku tego tworzywa nie nastręcza kłopotów jeżeli chodzi o utrzymanie w czystości.

Blaty z granitu cena

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy W Gromek i Synowie, ponieważ cena blatów granitowych jest u nas konkurencyjna, jak również, na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia, doradzimy jakie blaty granitowe sprawdzą się do kuchni a jakie do łazienki. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą opinie na temat blatów z granitu, a także ceny realizacji. Jeśli szukasz blatów z granitu to odwiedź firmę W Gromek i Synowie Warszawa.

Nasze realizacje blatów z granitu