Granity Marmury Warszawa

Blaty kamienne

Oferujemy szeroki zakres różnego rodzaju blatów kamiennych. Mogą to być egzemplarze do kuchni (w tym wysp kuchennych), łazienki, jadalni oraz wszystkich innych pomieszczeń. Atutem takiego rozwiązania jest wysoka odporność na szereg czynników, głównie mechanicznych, ale także i chemicznych oraz na zmienność temperatur. Blaty kamienne do kuchni czy do łazienki są przedmiotem zainteresowania wszystkich tych, którzy uważają modele drewniane za niewystarczająco solidne oraz wymagające mnóstwa starań, by zachować je w optymalnym stanie. Przy obecnym szerokim wyborze dostępnych surowców nie ma też obaw, że kamienne blaty nie będą pasowały do reszty wystroju. Poszczególne wzory i barwy pozwalają na dopasowanie do różnego rodzaju pomieszczeń, niezależnie od ich stylistyki.

Blaty kamienne Warszawa

Przez lata pracy, podczas realizacji licznych, różnorodnych zleceń w W Gromek i Synowie Warszawa, nabyliśmy mnóstwo doświadczeń, dlatego dziś jesteśmy w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom i spełnić oczekiwania naszych klientów dotyczące wymarzonych blatów w kuchni, łazience i każdym innym pomieszczeniu. Dotyczy to zarówno porad i dopasowania wyglądu tworzywa do aranżacji, jak i starannego wykończenia wszystkich detali, również dopasowania blatu do armatury czy ceramiki bądź odpowiedniej obróbki jego krawędzi. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję, że końcowe dzieło nie tylko będzie zachwycało „na pierwszy rzut oka” i z daleka, ale dodatkowo wiele zyska również przy bliższych oględzinach, gdy okaże się, że każdy szczegół został odpowiednio dopracowany.

Wybierając blaty z kamienia do kuchni warto dobrze się zastanowić i postawić na takie rozwiązanie, co do którego możemy być pewni, że posłuży nam z powodzeniem przez lata. W większości domów właśnie w tym pomieszczeniu wykonuje się bowiem mnóstwo czynności każdego dnia, a blaty z kamienia będą bardzo dobrym miejscem do pracy podczas przygotowywania posiłków.

Dlaczego blaty z kamienia cieszą się rosnącą popularnością?

  • blaty kamienne są łatwiejsze do czyszczenia i pielęgnacji niż np. blaty drewniane lub z tworzyw drewnopodobnych.
  • Można na ich powierzchni dodatkowo wyżłobić specjalne rowki, którymi będzie ściekał nadmiar wody.
  • Przy odpowiednim doborze odcienia blaty pasują zarówno do jasnych, jak i ciemnych pomieszczeń.
  • Nie ucierpią, gdy odłoży się na nie gorące naczynie lub położy produkt dopiero wyciągnięty z zamrażarki.
  • Są wolne od jakichkolwiek szkodliwych substancji, dlatego pozostają bezpieczne dla zdrowia również po latach.

Blaty kamienne cena

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy W Gromek i Synowie, ponieważ cena blatów z kamienia naturalnego jest u nas konkurencyjna, jak również, na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia, doradzimy jakie blaty granitowe sprawdzą się do kuchni a jakie do łazienki. Skontaktuj się z nami i poznaj naszą opinie na temat blatów z granitu, a także ceny realizacji. Jeśli szukasz blatów z granitu to odwiedź firmę W Gromek i Synowie Warszawa.

Nasze realizacje blatów kamiennych