Granity Marmury Warszawa

Blaty marmurowe

Poszukując różnych inspiracji wnętrzarskich zdecydowanie warto zwrócić uwagę na blaty z marmuru. To tworzywo automatycznie podnosi prestiż miejsca, wywołuje skojarzenia z luksusowymi, najbardziej eleganckimi aranżacjami. Świetnie sprawdza się w domach prywatnych, a także w firmach, budynkach użyteczności publicznej i nie tylko. Do zalet blatów marmurowych należy stosunkowo wysoka odporność na szereg czynników oraz brak wysokich wymagań, jeżeli chodzi o utrzymanie w czystości powierzchni oraz pielęgnację. Blaty marmurowe nie są jednak zalecane do montażu w kuchni. Warunki panujące w tym pomieszczeniu mogą źle wpłynąć na powierzchnię tworzywa, zwłaszcza gdy uwzględni się obecność różnego rodzaju kwasów, które szkodzą powierzchni marmuru. Tak się dzieje np. gdy składniki do sporządzenia potraw lub napoje zostaną przypadkowo wylane na blat.

Marmurowe blaty doskonale sprawdzają się za to w łazienkach, a także np. przy kominkach, jako parapety i nie tylko. Atutem tworzywa jest to, że jest ono dostępne w niemal każdej barwie, o jakiej możemy tylko zamarzyć podczas projektowania wnętrz. Dzięki temu nie ma obaw, że nie będzie on pasował do koloru ścian, mebli czy różnych sprzętów oraz dodatków. Ważne jednak by pamiętać, że blaty z marmuru z reguły „przeżywają” wszystkie inne elementy wyposażenia, dlatego dobrze by ich kolor był na tyle uniwersalny, że nie będzie potrzeby ich wymiany w razie przemeblowania.

Blaty marmurowe Warszawa

Nasi specjaliści z W Gromek i Synowie Warszawa dopracowują zamawiane blaty marmurowe w każdym calu. Dotyczy to zarówno ogólnej formy, jak i np. ukształtowania krawędzi oraz stworzenia otworów na armaturę w przypadku montażu w łazience. Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji i – w razie pojawienia się pytań z Państwa strony – kontaktu z przedstawicielem firmy. Zdobyte podczas wykonywania setek zamówień doświadczenie pozwoli znaleźć odpowiednie rozwiązanie w każdej sytuacji, również takiej, która wydaje się być nietypowa. Kreowanie oryginalnych wnętrz przy pomocy blatów marmurowych to nasza specjalność!

Co wpływa na popularność blatów marmurowych?

  • Blaty z marmuru są bardzo efektowne, nadają wnętrzu luksusowy charakter.
  • Mogą występować w przeróżnych barwach, które da się dopasować do każdego pomieszczenia.
  • Można nadać im dowolną formę na etapie produkcji, włącznie z detalami.
  • Nie wymagają czasochłonnych zabiegów w zakresie pielęgnacji.

Blaty marmurowe cena

Zachęcamy do skorzystania z usług firmy W Gromek i Synowie, ponieważ cena blatów marmurowych jest u nas konkurencyjna, jak również, na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia, doradzimy czy warto wejść w marmurowe blaty kuchenne i w te z marmuru syntetycznego. Skontaktuj się z nami i poznaj nasze opinie na temat blatów z marmuru, a także ceny realizacji. Jeśli szukasz blatów z marmuru to odwiedź firmę W Gromek i Synowie Warszawa.

Nasze realizacje blatów marmurowych