Granity Marmury Warszawa

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która zrodziła się z naszych pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od wielu lat prężnie działamy w branży kamieniarskiej w Warszawie. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz dbałości o każdy szczegół realizowanych przez nas zamówień staliśmy się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku

Proponujemy Państwu najwyższej jakości trawertyny, onyxy, kwarcyty i piaskowce. Oferowane przez nas granity i marmury posiadają najlepsze parametry wśród podobnych oferowanych na rynku. Kamienie przez nas dostarczane charakteryzują się bogactwem barw i struktur. Jest to gwarancją tego, że każde realizowane przez nas zlecenie jest idealnie spersonalizowane i dopasowane do Państwa potrzeb.

Kochamy piękno, a strona estetyczna naszych zamówień jest dla nas najważniejsza. Stworzone przez nas projekty cechują się precyzyjnym wykończeniem i ciekawym designem. Specjalizujemy się w obudowach kominków oraz nagrobków, ponadto ogromnym uznaniem cieszą się wykonywane przez nas blaty granitowe.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz specjalistycznym maszynom potrafimy zrealizować nawet najbardziej niestandardowe zamówienia. Nasze kompetencje oraz pozytywne nastawienie do realizowanych przez nas projektów zapewniają miłą i profesjonalną współpracę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.