Granity Marmury Warszawa

Parapety marmurowe

Dobrej jakości parapety marmurowe są niezastąpione we wnętrzach, w których zależy nam na elegancji, monumentalności i ponadczasowym wykończeniu. Parametry naturalnego kamienia, poddanego starannej obróbce, czynią go trwałym na długie dziesięciolecia. Marmur wewnątrz budynków przez cały ten czas zachowa swój efektowny wygląd oraz gładkość. Zastosowanie go na zewnątrz byłoby jednak dość ryzykowne i tam niekoniecznie sprawdziłby się on aż tak dobrze, jak granit.

W firmie W Gromek i Synowie Warszawa oferujemy parapety z kamienia o przeróżnych wzorach i kolorach, dopasowane pod wymiar do Państwa okien. Mogą to być zarówno jaśniejsze wersje, które delikatnie wtopią się w tło tworzone przez ściany, jak i te ciemniejsze, tworzące jednolitą całość np. z drewnianymi oknami. Ciekawym rozwiązaniem są glify kamienne, które również często wykonujemy dla naszych Klientów.

Parapety marmurowe odznaczają się zdecydowanie wyższą odpornością na ścieranie, uderzenia i wilgoć niż te wykonane z drewna . Są one też – rzecz jasna – trwalsze od egzemplarzy wykonanych z tworzyw sztucznych. Chętnie wybierają je więc osoby, które urządzają swoje wymarzone mieszkanie lub dom. Jest to swego rodzaju „inwestycja” w przyszłość, która zwraca się w ten sposób, że nie trzeba przez dziesięciolecia robić remontu, a dobre parapety wymagają niewielkich, rzadkich zabiegów pielęgnacyjnych, czego nie sposób powiedzieć na temat drewna. Dodatkowo oferowane przez nas marmury posiadają najlepsze parametry wśród dostępnych na rynku.

Parapety marmurowe Warszawa

W przedsiębiorstwie W Gromek i Synowie Warszawa jesteśmy otwarci na różne pomysły i sugestie, nawet te najbardziej nietypowe. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i umiejętnościom zdobywanym podczas setek zrealizowanych parapetów marmurowych możemy wdrożyć w życie każdy projekt. Zapraszamy do kontaktu wszystkich tych, którzy pragną nadać swoim wnętrzom wyraźną nutę luksusu, uczynić je podobnymi do dawnych pałaców lub ekskluzywnych willi, a przy tym zainwestować w rozwiązanie na lata. Pomagamy od etapu wstępnych założeń i zarysów projektu do ostatnich szlifów i momentu osadzenia każdego z parapetów. Doskonałej jakości parapety marmurowe Warszawa ul. Trakt Lubelski 143. Sprawdź!

Dlaczego warto zdecydować się na parapety z marmuru?

  • Tworzywo to jest odporne na szereg uszkodzeń mechanicznych oraz na wilgoć.
  • Parapety występują w wielu różnych odsłonach – barwach i wzorach.
  • Wystarczy minimum wysiłku, by utrzymać je w odpowiednim stanie przez lata.
  • Są wykonane z bardzo trwałego materiału.

Parapety z marmuru z firmą W Gromek i Synowie

Zachęcamy do realizacji parapetów z marmuru w warszawskiej firmie W Gromek i Synowie, w której cena jest konkurencyjna. Opinie naszych dotychczasowych Klientów na temat parapetów z marmuru niewątpliwie potwierdzają doskonałą jakość wykonywanych przez nas usług. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej na temat parapetów na wymiar.

Parametry marmurowe opinie

Parapety marmurowe cena

Parapety z marmuru syntetycznego

Parapety marmurowe Warszawa i okolice

Parapety z kamienia