Granity Marmury Warszawa

Parapety z kamienia Warszawa

W ofercie naszej firmy W Gromek i Synowie Warszawa znajdują się liczne parapety z kamienia naturalnego, które stanowią solidne, efektowne i długowieczne rozwiązanie. Mogą to być zarówno egzemplarze do zamontowania wewnątrz budynku, jak i zewnętrzne. W każdym przypadku zaproponujemy odpowiedni materiał, który zapewni trwałość konstrukcji i ładną oprawę okna. Możemy również przygotować glify z kamienia, które dodatkowo nadadzą elegancji Państwa nieruchomości.

Parapety z kamienia nie tylko pozostają trwałe przez długie lata, ale też można wspaniale wykorzystać je do stworzenia monumentalnej, pięknej aranżacji. To właśnie dlatego są one często wykorzystywane w siedzibach prestiżowych firm, hotelach, eleganckich restauracjach i nie tylko. Coraz częściej sięga się po nie również w domach prywatnych, których właściciele chcą cieszyć się pięknym wykończeniem, ale jednocześnie nie interesuje ich ciągłe pielęgnowanie i impregnowanie parapetów. Modele z kamienia są bowiem dużo mniej wymagające pod tym względem niż ich drewniane odpowiedniki. Kolejnym ich dużym atutem jest odporność na uszkodzenia mechaniczne, w tym ścieranie, oraz atmosferyczne. Dobrze wykonane parapety z kamienia syntetycznego niełatwo jest ukruszyć lub zadrapać, a poza tym nie korodują one tak, jak te zrobione z blachy.

Decydując się na parapety kamienne wewnętrzne czy zewnętrzne, można wybrać zarówno warianty ciemniejsze, np. w ciepłych brązowych odcieniach, które doskonale będą współgrały z drewnianymi oknami, jak i jasne lub całkiem białe parapety z kamienia , dopasowane kolorystycznie do ścian i wtapiające się w ich tło. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. W przypadku pierwszego wariantu (dopasowanie do okien) w pomieszczeniu będzie można w przyszłości przemalować ściany, a parapety kamienne i glify nadal będą tworzyć spójną całość wraz z oknami . W drugim przypadku cała konstrukcja z pewnością będzie znacznie jaśniejsza, co jest potrzebne w pomieszczeniach, gdzie naturalne światło słabo operuje ze względu na ich położenie.

Dlaczego warto zdecydować się na parapety z kamienia?

  • Parapety z kamienia cechuje ponadprzeciętna trwałość . Nie kruszą się łatwo, nie korodują, odpowiednio zaimpregnowane zachowują błysk na lata.
  • Realizowane przez nas parapety z kamienia wewnętrzne i zewnętrzne są w stu procentach naturalne.
  • Dostępne są w licznych barwach i wzorach, które można dopasować do niemal każdej aranżacji.
  • Potrzebują znacznie mniej wysiłku niż modele drewniane lub wykonane z tworzyw sztucznych.

Parapety kamienne w firmie W Gromek i Synowie Warszawa

Jeżeli szukasz firmy, w której cena realizacji parapetów z kamienia będzie konkurencyjna, zadzwoń do nas. Cena parapetów kamiennych wyliczana jest w oparciu o cennik materiałów wybranych przez Klienta, jednak uwzględniona wraz z montażem parapetów kamiennych, będzie satysfakcjonująca. Doskonałej jakości parapety z kamienia Warszawa ul. Trakt Lubelski 143

Parapety z kamienia Warszawa i okolice