Granity Marmury Warszawa

Schody granitowe Warszawa

Spośród licznych dostępnych rozwiązań schody granitowe należą do najtrwalszych. Właściwości naturalnego surowca czynią go odpornym na oddziaływanie przeróżnych czynników, także bardzo niskich bądź wysokich temperatur. Dzięki temu możemy mieć schody granitowe wewnętrzne lub zewnętrzne, gdyż schody z granitu można z powodzeniem zamontować zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz . W tym drugim przypadku dobrze jednak zadbać o dodatkowy element antypoślizgowy, który ułatwi wchodzenie i schodzenie z nich w zimie.

Schody granitowe imponują swoją odpornością na ścieranie oraz uderzenia . Mogą one bez problemu zostać zamontowane w mocno uczęszczanych miejscach, np. w siedzibach firm, urzędów i innych instytucji, gdzie także doskonale się sprawdzą przez lata. Oprócz zalet funkcjonalnych granit cechuje także dostępność bardzo wielu kolorów i wzorów. Dzięki temu takie schody wpiszą się zarówno w aranżacje bardziej chłodne i oficjalne, jak i te cieplejsze, domowe lub wręcz sielankowe.

Schody granitowe Warszawa i okolice

Urządzając balkon czy taras, również dobrze jest sięgnąć po granit. Możliwości ich zastosowania są bardzo duże. Specjaliści z naszej firmy W. Gromek i Synowie Warszawa dopasują poszczególne elementy idealnie do posiadanej przez Państwa nieruchomości , zwracając uwagę na każdy szczegół. Dzięki temu wszystko będzie dokładnie „na swoim miejscu”, w tym również cokoliki i inne ozdobniki. Realizujemy zlecenia od wstępnego zarysu, poprzez dokładny projekt, przygotowanie produktów i ich trwały montaż.

Schody z granitu wnoszą do każdego wnętrza wyraźnie wyczuwalną nutę luksusu, którą zauważa się np. przebywając w eleganckich apartamentach lub siedzibach renomowanych firm, banków itp. Użyte na zewnątrz podwyższą rangę gmachu i pomogą wywrzeć odpowiednie wrażenie na gościach, interesantach, kontrahentach oraz zwykłych przechodniach . Co więcej, są one też dużo bardziej odporne na uszkodzenia niż np. schody drewniane czy z płytek ceramicznych. Od tych drugich mieszczą się bez wątpienia o kilka klas wyżej pod względem elegancji. Świetnie komponują się z chromowanymi bądź wykonanymi z kutego żelaza balustradami. Opinie na temat schodów granitowych na wymiar są wyłącznie pozytywne.

Dlaczego warto zdecydować się na schody granitowe?

  • Schody z granitu są odporne i trwałe, prezentują się tak samo efektownie nawet po latach od wykonania.
  • Nie wymagają wielu długich pracochłonnych zabiegów, by dobrze wyglądały.
  • Można wybierać spośród mnóstwa kolorów i wzorów, co pozwoli dopasować je idealnie do budynku, mogą to być np. schody granitowe czarne.
  • Nadają się zarówno do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Schody z granitu realizowane w firmie W Gromek i Synowie

Zachęcamy do realizacji schodów granitowych w firmie W Gromek i Synowie Warszawa, zapewniamy konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Posiadamy doskonałe opinie i rekomendacje wśród Klientów, którym realizowaliśmy schody z granitu. Zadzwoń do nas, aby poznać cennik schodów granitowych oraz uzyskać całościowy koszt realizacji wraz z montażem. Zapewnimy doskonałej jakości schody granitowe Warszawa Trakt Lubelski 143

Schody granitowe wewnętrzne i zewnętrzne cena forum.