Granity Marmury Warszawa

Schody marmurowe

Wśród eleganckich i ponadczasowych elementów wyposażenia wnętrz schody marmurowe zajmują bardzo ważną pozycję. Są one synonimem luksusu, podnoszą rangę wnętrza, a ponadto cechuje je wysoka odporność na różne czynniki. Stopnice oraz podstopnice, a także balustrady i podesty z tego tworzywa wykonujemy z dużą dokładnością. Realizujemy dla każdego z klientów indywidualny projekt – taki, który będzie możliwie najbardziej wzbogacał wnętrze, ale jednocześnie nie przytłoczy całej aranżacji.

Schody z marmuru nie bez powodu często znajdują się w bankach, luksusowych hotelach, siedzibach wielkich firm i innych, podobnych miejscach. Kamień ten bez problemu wytrzymuje codzienną obecność wielu par stóp w różnych rodzajach obuwia. Doskonale wzbogaca wnętrze, jest dostępny bowiem w licznych wariantach kolorystycznych. Przy odpowiednim dobraniu wzoru i barwy będzie bardzo ważnym elementem wystroju.

Warto zwrócić uwagę również na to, że schody marmurowe nie wymagają tylu zabiegów pielęgnacyjnych co warianty drewniane lub wyłożone płytkami ceramicznymi. W przypadku tych pierwszych niezbędne jest ścisłe dbanie o impregnację, ale i tak narażone są one znacznie bardziej na ścieranie lub uszkodzenie wskutek uderzenia. Jeśli chodzi o te drugie, kłopotem są natomiast zawsze fugi, w których gromadzi się brud i które szybko tracą swój pierwotny wygląd. W przypadku schodów marmurowych żaden z tych problemów nie spędza snu z powiek właściciela.

Schody marmurowe Warszawa

Chcąc nadać swoim wnętrzom nowego charakteru, warto sięgnąć po schody z marmuru . Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi wzorami na naszej stronie oraz wstępnego wybrania tego, który najbardziej przypadnie Państwu do gustu. Wszystkie projekty przygotowujemy w warszawskiej firmie W Gromek i Synowie indywidualnie, uwzględniając osobiste preferencje Klientów i doradzając, który rodzaj tworzywa będzie najlepszy w danym miejscu. Ze względu na charakterystykę marmuru, bardziej będziemy polecali wykonanie z niego schodów wewnątrz budynku, a na zewnątrz zasugerujemy granit. Gwarantujemy doskonałe ceny marmuru, przez co koszt realizacji schodów marmurowych będzie korzystny. Jesteśmy w stanie wykonać m.in. białe, szare lub czarne schody marmurowe, o które Klienci często pytają, decyzja zależy od wyłącznej opinii Klienta. Wewnętrzne, jak i zewnętrzne schody z marmuru warto więc wykonać z udziałem warszawskiej firmy W Gromek i Synowie.

Dlaczego warto wybrać schody marmurowe?

  • Schody marmurowe świetnie komponują się z balustradami stalowymi np. w kolorze starego złota.
  • Są dostępne w wielu różnych barwach oraz wzorach.
  • Prezentują się efektownie w świetle naturalnym, ale również sztucznym np. schody marmurowe podświetlone taśmą LED.
  • Nie trzeba poświęcić wiele czasu ani wysiłku na ich czyszczenie – mają gładką powierzchnię.
  • Wymagają znacznie mniej zabiegów w zakresie pielęgnacji, gdy porównać je np. ze schodami drewnianymi.
  • Cena schodów marmurowych w naszej firmie jest konkurencyjna.

Realizacja schodów marmurowych z firmą W Gromek i Synowie

Zadzwoń do nas a, na podstawie wytycznych, powiemy Ci, ile kosztują Twoje schody z marmuru, jaka będzie ich cena. Doradzimy również czy lepiej wykonać schody z marmuru czy z granitu.

Nie szukaj już więcej i zrealizuj schody z marmuru w firmie W Gromek i Synowie Warszawa.

Schody granitowe

Schody granitowe

W naszej ofercie znajdziesz również schody granitowe. Jest to jeden z najczęstszych wyborów w przypadku schodów zewnętrznych. Unikalne właściwości granitu sprawiają, że tak wielu klientów decyduje się właśnie na ten materiał. Zobacz więcej >>>