Granity Marmury Warszawa

Schody z kamienia Warszawa

Piękne schody z kamienia to marzenie wielu osób budujących bądź remontujących domy . Jeżeli należą Państwo do tej grupy, to zapraszamy do złożenia zapytania i zapoznania się z naszą ofertą. To propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą, by elementy wykończenia ich nieruchomości miały monumentalny charakter, zachwycały wszystkich gości, a właścicielom nie nastręczały wielu kłopotów podczas codziennego czyszczenia i okresowej pielęgnacji. Właśnie takie są schody kamienne – efektowne, ale nie wymagające.

Sprawdzają się one zarówno w domach prywatnych, zwłaszcza jeżeli zwieńczy się je piękną ozdobną balustradą, jak i w różnego rodzaju gmachach należących do instytucji publicznych, firm, hoteli i nie tylko. Oferowane tworzywa charakteryzują się wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Ścieranie, przypadkowe uderzenie, upuszczenie jakiejś rzeczy na powierzchnię schodów – wszystkie te rzeczy nie powinny martwić właściciela, bo kamień jest dużo bardziej odporny niż drewno. To dodatkowo skłania wiele osób do wybierania właśnie schodów kamiennych zamiast drewnianych odpowiedników, mimo że te drugie nieraz prezentują się równie efektownie.

Schody z kamienia Warszawa i okolice

W firmie W Gromek i Synowie Warszawa oferowane schody kamienne wykonujemy z różnych tworzyw, wśród których najważniejsze miejsca zajmują granit i marmur. Dodatkowo możemy zaoferować również liczne rodzaje konglomeratów, które także posiadają wiele atutów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, opracowując wspólnie z Klientem projekt i uwzględniając wszystkie sugestie, również te dotyczące małych rzeczy. Jeżeli w niektórych kwestiach nie są Państwo pewni, jaki wariant ostatecznie wybrać, nasz specjalista służy radą. Doświadczenie i wiedza zdobyte podczas licznych realizacji dziś procentują – każdemu jesteśmy w stanie podsunąć rozwiązanie, z którego będzie on w pełni zadowolony.

Czym charakteryzują się schody wykonane z kamienia?

  • Schody wykonane z kamienia są trwałe na lata, nawet jeżeli codziennie chodzą nimi setki osób.
  • Przy odpowiednim doborze tworzywa oraz pielęgnacji schody z kamienia tak w domu, jak i zewnętrzne zachowają swój odcień i połysk przez długi czas.
  • Kamienne schody wewnętrzne i zewnętrzne wymagają znacznie mniej zabiegów niż drewniane odpowiedniki lub schody obłożone płytkami.
  • Wykonuje się je ze stuprocentowo naturalnych materiałów, a więc nie mają w sobie szkodliwych substancji.
  • Schody z kamienia można przebierać bez końca wśród dostępnych wzorów i kolorów, dlatego wedle opinii każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Cena schodów z kamienia w firmie W Gromek i Synowie jest konkurencyjna.

Realizacja kamiennych schodów z firmą W Gromek i Synowie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w firmie W Gromek i Synowie Warszawa jesteśmy w stanie zrealizować schody kamienne wykonane z kamienia naturalnego, według potrzeb każdego Klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, oferujemy doskonałej jakości schody z kamienia Warszawa ul. Trakt Lubelski 143.